ATP „Stockholm“ turnyro pusfinaliuose nusimato aršios kovos

Švedijoje vykstančiame ATP „Stockholm“ turnyro pusfinaliuose išvysime tikrai puikius žaidėjus, o tarp jų ir praeitų metų nugalėtoją Juaną Martiną Dėl Potro (ATP 19). Like trys žaidėjai taip pat žinomi visame teniso pasaulyje, tai Grigoras Dimitrovas (ATP 8), Fabio Fogninis (ATP 27) ir Fernando Verdasco (ATP 43).

Pirmasis pusfinalis vyks tarp bulgaro Grigoro Dimitrovo ir italo Fabio Fognini. Šeštoji tarpusavio dvikova žadą daug veiksmo, nes kol kas abu žaidėjai demonstruoja labai gerą formą, o kas laimės tarpusavio susitikimą prognozuoti sunku.

Antrajame pusfinalio mače susitiks titulą ginantis argentinietis ir ispanas Fernandas Verdasco. Akivaizdų pranašumą turintis J.M. Del Potro pirmaują 4-1 tarpusavio akistatose. Argentinietis savo tisklą žino, jis nori apginti taškus ir taip išsaugoti galimybes patekti į galutinį metų turnyrą.

Už patekimą į finalą žaidėjai gaus 55,325 € ir 150 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts