ATP Taurė – N. Džokovičius vos neprisižaidė su D. Šapovalovu ir neprarado svarbaus taško

Australijoje vykstančioje ATP Taurėje žaidžiami jau tolimieji etapai, o rinktinės jau per plauką nuo čempiono vardo. Pusfinalio etape Novakas Džokovičius (ATP 2) po trijų setų kovos pranoko Kanados atstovą Denisą Šapovalovą (ATP 14) ir šaliai atnešė labai svarbų tašką.

Galutinis rezultatas 4-6, 6-1, 7-6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 41 minutę.

Trijų setų trileryje buvo daug dramos ir kovos, o pirmą setą visų nuostabai laimėjo jaunasis kanadietis. Tiesa, jau antrame sete supykęs serbas triuškino varžovą ir išlygino bendrą rezultatą.

Susitikimui prireikė trečiojo, lemiamo seto, kuriame dalyviai kovojo iki galo ir pasiekė pratęsimą, o jame daugiau patirties turintis N. Džokovičius sugebėjo palaužti D. Šapovalovą.

Pergalę taip pat iškovojo ir Dušanas Lajovičius, kuris lengvai pranoko Feliksą Aliassimę.