„Australian Open“: Karantine esantys tenisininkai kūrybiškai leidžia laiką

Smūgiuodami teniso kamuoliukus į miegamojo lovos čiužinį ar bėgdami penkis kilometrus savo kambaryje. Taip laiką leidžią karantine esantys tenisininkai, kurie savo kūrybingumu stengiasi „užmušti“ laiką savo kambariuose prieš kitą mėnesį vyksiantį „Australian Open“ turnyrą.

Daugiau nei 70 žaidėjų, kurie atvyko trimis užsakomaisiais reisais privalės izoliuotis ir negalės išvykti iš savo viešbučio kambario prieš pirmąsias šių metų „Grand Slam“ varžybas, kurios prasidės vasario 8 d.

Kiti žaidėjai, kurie atvyko skirtingais reisais taip pat turės vykdyti privalomąjį karantiną, tačiau jiems yra leidžiama penkias valandas per dieną palikti savo kambarius ir treniruotis.

Šis organizatorių sprendimas taikyti tokias griežtas karantino sąlygas vienus žaidėjus ypatingai supykdė. Pirmoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius socialiniuose tinkluose pasidalino prašymu, kad karantino sąlygos būtų sušvelnintos.

Vis tik, ne visi tenisininkai jautėsi per daug suvaržyti. 78-oji pasaulio raketė Artemas Sitakas palaikė tokį organizatorių sprendimą.

„Daugelis australų šiuo metu negali sugrįžti namo dėl apribojimų ir kitų aspektų.

Mes esame užsieniečiai ir mūsų daugiau nei 1000.“,- apie suvaržimus kalbėjo tenisininkas.

Tuo tarpu urugvajietis Pablo Cuevasas savo dienas leidžia treniruodamasis savo smūgius į apverstą čiužinį arba tiesiog besidegindamas prie savo viešbučio lango.

Kiti tenisininkai taip pat susigalvoja įvairios linksmos veiklos bei dalinasi ja savo socialiniuose tinkluose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts