„Australian Open“ netikėtumai – S. Williams krito prieš kinietę, 15-metė C. Gauff išmetė praeitų metų nugalėtoją

Šių metų Australijos didžiojo kirčio turnyre netrūko netikėtų rezultatų, o vienos iš favoričių laimėti šiais metais baigė savo pasirodymą jau trečiame etape. Serena Williams (WTA 9) po trijų setų kovos rezultatu 6-4, 6-7, 7-5, nusileido Kinijos atstovei Qiang Wang (WTA 29) per 2 valandas ir 43 minutes.

Pirmame sete abi žaidėjos turėjo progų išsiveržti į priekį, tačiau tą padaryti partijos pabaigoje pavyko tik Q. Wang.

Antrame sete situacija išliko panaši ir toliau vyko atkakli kova, o kinietė vėl įgijo pranašumą, tačiau šį kartą jai nepavyko jo išlaikyti ir S. Williams grįžo į mačą, o pratęsime išlygino bendrą rezultatą.

Mačo lemiamoje dalyje tenisininkės buvo arti dar vieno pratęsimo, bet amerikietė netikėtai pralaimėjo savo padavimų seriją ir kartu mačą.

Kitame susitikime 15-metė amerikietė Cori Gauff (WTA 67) per du setus išmetė iš turnyro praeitų metų čempionę Naomi Osaka (WTA 4).

Galutinis rezultatas 6-3, 6-4, o akistata truko 1 valandą ir 8 minutes.