„Australian Open“ – R. Federeris vos sensacingai nekrito trečiame etape (VIDEO)

Daugkartinis šio turnyro nugalėtojas ir trečioji raketė vos nebaigė savo pasirodymo pirmojoje savaitėje Australijos didžiojo kirčio turnyre. Rogeris Federeris (ATP 3) po penkių setų dramatiškos kovos nugalėjo australą Džoną Millmaną (ATP 47) ir pateko į ašuntfinalį.

Galutinis rezultatas 4-6, 7-6 (7-2), 6-4, 4-6, 7-6 (10-8), o korte žaidėjai praleido net 4 valandas ir 7 minutes.

Jau pirmame sete žiūrovai išvydo, kad vietinio žaidėjo nepavyks lengvai įveikti, o jis savo žaidimu privertė prakaituoti varžovą, kurio padavimų seriją laimėjo greitai. Nors, vėliau R. Federeris išlygino rezultatą, tačiau tik trumpam ir pirma partija atiteko priešininkui.

Antrame sete abu dalyviai išlaikė savo padavimų serijas nepralaimėję ir pasiekė pratęsimą, kuriame šveicaras išlygino bendrą rezultatą.

Sekantis setas taip pat priklausė teniso maestro, 10-ame geime palaužė Dž. Millmano padavimus ir išsiveržė į priekį.

Tiesa, panašiai sekančią mačo dalį laimėjo ir australas, kuris nukėlė mačą į paskutinį ir lemiamą setą. Jame, kaip ypatingai dramatiškojė kovoje abu žaidėjai pasiekė pratęsimą, nors Rogeris kartą atsiliko rezultate po nesėkmingų savo padavimų.

Pratęsime iki dešimties taškų Džonas Millmanas jau pirmavo rezultatu 8-4, bet tuomet įspūdingą tenisą pradėjo demonstruoti Šveicarijos atstovas, kuris sugebėjo išsigelbėti šiame mače.

Nugalėtojo sąskaitoje 16 padavimų be atsako.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 206,897 $ ir 180 reitingo taškų, o kitame etape lauks M. Fucsovics.