„Australian Open“ turnyras patvirtino, kad R. Nadalis yra sveikas ir tikrai atvyks į turnyrą

Antroji pasaulio teniso raketė išsigydė traumas ir jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui. Rafaelis Nadalis sezoną turėjo pabaigti šiek tiek anksčiau nei kiti TOP10 žaidėjai dėl traumų, tačiau sprendimas buvo tinkamas, nes žaidėjas galėjo ilgiau pailsėti bei praeiti tam tikrą reabilitaciją.

Sezono pabaigoje jis praleido Paryžiaus "Masters" ir galutinį metų turnyrą, taip pat prarado pirmą reitingo vietą. Per šią savaitę tenisininkas iš Ispanijos turėtų spėti pasiruošti artėjančiam Mubadalos pasaulio teniso čempionatui, kuris vyks Abu Dabyje, tuomet vyks į Brisbanę ir tada lauks didžiojo kirčio turnyras.

"Aš palaikiau pokalbį su Rafaeliu ir jis informavo mane, kad yra pilnai fiziškai pasiruošęs dirbti po trumpesnio sezono nei įprasta, bei jis negali sulaukti kada galės atvykti į Australiją" sakė Craig Tiley "AO" turnyro direktorius.

Praeitais metais R. Nadalis pasiekė ketvirtfinalio etapą šiame turnyre.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts