„Australian Open“ – R. Federeris išsaugojo 7 lemiamus taškus ir įveikė amerikietį

Neįtikėtina sugrįžimą Australijos didžiojo kirčio turnyro ketvirtfinalyje išvydo visi teniso fanai, kuriems teko pamatyti 5 setus kovos. Rogeris Federeris (ATP 3) po penkių setų kovos palaužė amerikietį Tennysą Sandgreną (ATP 100) ir pateko į pusfinalį.

Galutinis rezultatas 6-3, 2-6, 2-6, 7-6 (8-6), 6-3, o  visa kova truko 3 valandas ir 28 minutes.

Pirmą setą be didesnių problemų laimėjo šveicaras, nors abu žaidėjai turėjo progų išsiveržti į priekį. Visgi, nerimą kėlė R. Federerio fizinė būsena ir sunkumai judant.

Sekančius du setus laimėjo priešininkas iš JAV, kuris tokiu pačiu rezultatu ir be vargo palaužė ne vieną trečiosios raketės padavimų seriją.

Ketvirtasis susitikimo setas buvo kovingiausias, o jame teniso maestro ne kartą buvo ant prarajos ribos, tačiau išsaugojo net 7 lemiamus taškus ir pratęsime išlygino bendrą mačo rezultatą.

O paskutinė akistatos dalis jau akivaizdžiai priklausė Rogeriui Federeriui, kuris dar kartą karjeroje pasiekė pusfinalį.

Visgi, priešininkas nugalėtoją pranoko padavimo srityje ir atliko net 27 padavimus be atsako.

Už patekimą į kitą etapą jis gavo 717,241 $ ir 720 reitingo taškų.