Austrijos ATP500 turnyre triumfavo Kevinas Andersonas (VIDEO)

Vienoje vykusiame turnyre triumfavo tenisininkas iš Pietų Afrikos Respublikos, kuris šį kartą pranoko visus priešininkus. Kevinas Andersonas (ATP 6) finale pranoko ir japoną Kei Nišikorį (ATP 11) po dviejų setų kovos, kuri pasibaigė 6-3, 7-6.

Visa akistata truko 1 valandą 58 minutes.

Tai buvo devintasis tenisininkų susitikimas ir tik trečioji PAR teniso žaidėjo pergalė, tačiau labai svarbi, nes jis iškovojo savo pirmą ATP500 serijos titulą.

Puikia atlikęs padavimus afrikietis žaidė nuostabiai, jis pirmame sete atlaikė varžovo spaudimą ir pats sugebėjo palaužti priešininko padavimą, kurio dėka laimėjo pirmą setą.

Antrame sete abu finalistai nukeliavo į pratęsimą, kuriame be klaidų žaidęs 6-oje reitingo vietoje esantis žaidėjas iškovojo šio turnyro titulą.

Tai buvo jau 9 finalas iš eilės, kuri K. Nišikoris pralaimi ir jo titulų badas tęsiasi antrus metus.

K. Andersonas už iškovotą titulą gavo 473,865 € ir 500 reitingo taškų.