B. Paire netikėtai įveikė J.W. Tsongą ir pateko į finalą, P. Andujaras iškovojo 13-tą pergalę iš eilės

Maroke vykstančiame ATP250 grunto dangos turnyro finale susitiks prancūzas ir ispanas, o pastarasis gins titulą, kurį iškvojo praeitais metais. Kiek netikėtai į finalą pateko Benoit Paire (ATP 69), kuris nugalėjo savo tautietį Jo Wilfriedą Tsongą (ATP 116) po trijų setų kovos.

Galutinis pusfinalio rezultatas 2-6, 6-4, 6-3, o jų susitikimas truko lygiai dvi valandas.

Nors pirmą setą nesunkiai laimėjo 116-oji raketė, o tuo tarpu varžovas netgi buvo išsikvietęs daktarą dėl traumos. Tačiau jau antrame sete viskas pasikeitė ir 69-oji reitingo raketė išlygino bendrą rezultatą setais.

Lemiamas setas buvo permainingas, jame jau pirmavo J.W. Tsonga, tačiau kiek netikėtai B. Pairė išlygino rezultatą, o vėliau jį persvėrė ir pateko į finalą.

Kitame susitikime ispanas Pablo Andujaras (ATP 70) ir toliau demonstruoja puikią sportinę formą. Jis sutriuškino prancūzą Gillesą Simoną (ATP 29) rezultatu 6-1, 6-1 ir pateko į finalą, kuriame gins titulą.

Visas susitikimas truko 1 valandą ir 15 minučių.

Nepavargstantis Ispanijos tenisininkas žaidė jau 13-tą susitikimą be didesnių pertraukų per šias savaites, tačiau jėgų jam tikrai netrūko. Tiek pirmame, tiek antrame sete jis dominavo.

P. Andujaras 4 kartą iš tiek pat galimų nugalėjo šį priešininką.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 47,245 € ir 150 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts