Baltarusės A. Sabalenkos sėkmės paslaptis treneris? (VIDEO)

Aryna Sabalenka šiuo metu yra viena iš geriausių teniso žaidėjų ne tik Baltarusijoje, tačiau ir pasaulyje. Jau nuo pirmadienio ši žaidėja užims 16-tą reitingo vietą, o vos vakar ji iškovojo didžiausią karjeros titulą Vuhane už kurį gavo 900 reitingo taškų.

Metus baltarusė pradėjo 78-oje reitingo vietoje, bet jau gana greitai ji pradėjo stipriai kilti reitinge, ji turėjo ne vieną sėkmingą skirtingos dangos pasirodymą šiais metais, tačiau kur jos paslaptis?

Už visos sėkmės stovi ne tik talentas ar sunkios treniruotės, tačiau ir puikus kuratorius Dimitrijus Tursunovas, kuris dar neseniai pats žaidė turnyruose. Rusas vis dar turi reitingą, tačiau pas jį liko labai mažai taškų, bet dėl to jis nepergyvena, nes aktyvus dalyvavimas turnyruose jam jau praeitis.

Buvusi 20-oji pasaulio raketė net ir karjeros pabaigoje demonstravo puikius rezultatus, tiesa paskutinį kartą ATP titulą jis laimėjo 2011 metais.

Dabar D. Tursunovas treniruoja Aryną ir jo pagalba tikrai akivaizdi.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts