Baltijos šalių tenisininkėms Australijos didysis kirtis ir toliau sėkmingas, kitame etape laukia Latvijos ir Estijos akistata (VIDEO ir REZULTATAI)

Antrasis moterų etapas Australijos didžiojo kirčio turnyre atnešė pergales mūsų kaimynių Baltijos šalių atstovėms – į trečiajį etapą užtikrintai žengė latvė Jelena Ostapenko (WTA 7) bei estės Kaia Kanepi (WTA 79) ir Anetta Kontaveit (WTA 33).

Latvijos atstovė 6-3, 3-6, 6-4 susidorojo su kine Ying-Ying Duan (WTA 100). Nors antrajame sete Jelena Ostapenko neatsilaikė prieš varžovės atkaklumą, lemiamame sete ji palaužė varžovę stipriais padavimais, iš kurių net 10 buvo be atsako. Kitame etape latvė susitiks su kita Baltijos šalių atstove – jau minėta este Anetta Kontaveit.

Anna Kontaveit beveik identišku rezultatu, 6-3, 4-6, 6-3, įveikė vokietę Moną Barthel (WTA 53). Estė tik antrajame sete darė daug klaidų, jos neišgelbėjo, net puikūs padavimai, tačiau trečiajame sete ji varžovei nepaliko vilčių ir užtikrintai žengė į kitą etapą. Jelena Ostapenko ir Anetta Kontaveit tarpusavyje žaidė tik kartą, tuomet mačą laimėjo estė.

Kita estė Kaia Kanepi, pirmame etape įveikusi 24-ąją turnyro raketę Dominiką Cibulkovą, taip pat jau Australijos didžiojo kirčio trečiajame rate – puikiai winner‘ius smugiavusi žaidėja 6-4, 6-3 įveikė olimpinę čempionę, Puerto Riko atstovę Monicą Puig (WTA 58). Toliau jos laukia ispanė Carla Suarez-Navarro (WTA 39).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts