J. Tsonga, G. Monfilsas ir G. Simonas pergalingai pradėjo turnyrą Belgijoje

Belgijos ATP250 turnyrą pergalėmis pradėjo ir vieni žymiausi Prancūzijos tenisininkai Jo Tsonga (ATP 75), Gaelis Monfislas (ATP 38) ir Gilesas Simonas (ATP 32).

Sunkiausiai iš trijulės sekėsi 75-tai raketei, kuri tik po trijų setų kovos 7-5, 5-7, 7-6 nugalėjo argentinietį Guido Pella (ATP 65), o visa jų akistata truko 2 valandas ir 20 minučių.

Prancūzas vis dar atsigauna po traumų ir neseniai atliktos operacijos, kuri jam neleido žaisti teniso pusę metų.

J. Tsonga pademonstravo tikrai gerą tenisą, jis taip pat pasižymėjo geru padavimu ir atliko 12 ace'ų.

Kitas Prancūzas Gaelis Monfilsas be didesnio vargo nugalėjo Rubeną Bemelmansą (ATP 110) ir užsitikrino akistatą su savo tautiečiu J. Tsonga.

38-oji reitingo raketė pergalę pasiekė rezultatu 6-0, 6-3, o akistata truko vos 1 valandą ir 6 minutes. Galingai žaidęs prancūzas neleido varžovui pirmame sete laimėti net vieno geimo.

Šiame mače nugalėtojas atliko 12 padavimų be atsako.

Gilesas Simonas taip pat pasižymėjo galinga pergale ir nugalėjo ukrainietį Sergėjų Stakhovskį (ATP 150) per du setus 6-0, 6-4. Šių tenisininkų akistata taip pat netruko ilgai ir prancūzas galėjo džiaugtis pergale po 1 valandos ir 3 minučių kovos.

Visi žaidėjai už patekimą į kitą etapą gavo 10,470 € ir 20 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts