Berankio ir Koepfero duetas pateko į antrąjį Vimbldono etapą

Po pralaimėjimo vienetų varžybose Ričardas Berankis tęsia savo pasirodymą Vimbldone turnyre. Geriausias Lietuvos tenisininkas kartu su vokiečiu Dominiku Goepferiu pirmajame rate 7:6(7:4), 3:6, 9:7 palaužė Monako atstovą Romainą Arneodo ir slovaką Igorį Zelenay bei pirmą kartą karjeroje prasibrovė į antrąjį Vibldono etapą.

Pirmajame sete Berankis su Koepferiu gana užtikrintai atlikdavo savo padavimų serijas. Penktajame ir vienuoliktajame geime lietuvis su vokiečiu turėjo puikią progą laimėti varžovų padavimų seriją ir užtikrintai laimėti pirmąjį setą. Vis tik, teko žaisti pratęsimą, kuriame Berankis su Koepferiu pirmavo 5:2 bei išlaikydami pranašumą nugalėjo 7:4.

Antrąjį setą lietuvis su savo komandos draugu pradėjo labai neužtikrintai ir pralaimėjo jau pirmąją savo padavimų seriją. Ketvirtajame geime Berankiui su Koepferiu nusišypsojo sėkmė ir jie išlygino rezultatą 2:2. Vis tik, lietuvio duetas penktajame ir devintajame geime vėl klydęs 3:6 turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Lemiamą geimą varžovai pradėjo užtikrintai. Arneodo ir Zelenayaus duetas sėkmingai realizavo savo padavimų serijas, o tuo tarpu lietuvis su komandos draugu paduodant turėjo didžiulio vargo. Vis tik atkakli kova tęsėsi iki pat pabaigos. Tenisininkai trečiąjį setą žaidė kiek daugiau nei valandą, o pergalę šventė būtent lietuvio ir vokiečio duetas.

Po šio mačo Berankis ir Koepferas užsitikrino 22 tūkstančius eurų ir po 90 ATP dvejetų reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts