Berankis pergalingai pradėjo „Australian Open“ turnyrą

Antradienį prestižinis „Australian Open“ turnyras prasidėjo ir Lietuviui Ričardui Berankiui (ATP-72). Melburne vykstančio turnyro pirmajame etape lietuvis 6:2, 7:5, 6:3 nugalėjo Indijos atstovą Sumitą Nagalą (ATP-139) ir sėkmingai žengė toliau.

Pirmąjį setą kur kas sėkmingiau pradėjo Berankis. Lietuvis jau šeštajame geime laimėjo varžovų padavimus, o tai pakartojo ir aštuntajame bei nesunkiai laimėjo pirmąjį setą.

Antrąjį setą sėkmingiau pradėjo taip pat lietuvis. Ričardas nesunkiai laimėjo pirmąsias dvi varžovo padavimo serijas ir išsiveržė į priekį 4:0. Vis tik tada sekė dvi Berankio klaidos paeiliui, o rezultatas tapo lygus 4:4. Lemiamu geimu tapo 12-asis, kurio metu lietuvis dar kartą laimėjo varžovo padavimų seriją ir užsitikrino pergalę antrajame sete.

Trečiajame sete vyko atkakli kova. Abu tenisininkai žaidė arti ribos pralaimėti savo padavimų serijas. Lemiamu geimu tapo aštuntasis, kuriame lietuvis tik po atkaklios kovos sugebėjo breakinti varžovą. Tuo tarpu devintajame geime be jokio varžovo atsako savo padavimus laimėjęs Ričardas Berankis šventė įtikinamą pergalę.

Mačas truko 2 valandas ir 10 minučių. Po šios pergalės lietuvis užsitikrino 45 ATP taškus ir apie 95 tūkstančius eurų.

Tai buvo antroji lietuvio ir Indijos atstovo akistata. Praėjusią savaitę abu tenisininkai buvo surėmę raketes, o pergalę mače šventė Ričardas Berankis.

Sekančiame etape lietuvis susitiks su Rusijos atstovu Karenu Chačanovu, kuris ATP reitinge rikiuojasi 20-oje pozicijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts