Berankis pralaimėjo pirmame „US Open“ rate

Ričardas Berankis

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (96-as ATP reitingas) neatsilaikė jau pirmajame „US Open“ rate. 31 metų lietuvis 5:7, 3:6, 3:6 pralaimėjo kur kas aukščiau už jį ATP reitinge esančiam 29 metų argentiniečiui Diego Schwartzmannui (14-as ATP reitingas).

Lietuvis pakankamai sėkmingai pradėjo kovą ir turėjo netgi galimybę laimėti pirmą setą kai pirmavo 5:4, bet jo pabaigą tobulai sužaidęs pietų amerikietis galop išplėšė pergalę pirmajame sete rezultatu 7:5.

Antrajame ir trečiajame setuose pirmąjį sunkiai „ištempęs“ D. Schwartzmannas jau užtikrintai diktavo savo taisykles ir laimėjo abu setus vienodu rezultatu 6:3.

Nepaisant ankstyvos nesėkmės ir greito pasitraukimo iš „US Open“, R. Berankio sąskaitą papildė 76 tūkstančiai JAV dolerių.

Primename, kad „US Open“ yra paskutinis Didžiojo kirčio turnyras kalendoriniuose metuose. Pirmus tris laimėjo vienas sportininkas – nesustabdomas 34 metų serbas Novakas Džokovičius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts