Čilės pasiekimas – C. Garinas iškovojo pirmą titulą šaliai nuo 2009 metų (VIDEO)

Jaunasis tenisininkas iš Čilės iškovojo savo pirmą ATP lygio titulą bei yra pirmasis titulą laimėjęs čilietis nuo 2009 metų. Cristianas Garinas (ATP 73) pranoko visus varžovus Hiustono vykusiame grunto dangos turnyre. Jis finale taip pat pranoko jaunesnį norvegą Casparą Ruudą (ATP 95) po trijų setų kovos.

Galutinis finalo rezultatas 7-6, 4-6, 6-3, o visas susitikimas truko net 2 valandas ir 32 minutes.

Pirmas setas buvo permainingas, o finalistai keitėsi vienas kito laimėtais geimais. Visgi vėliau jie pasiekė pratęsimą, kuriame geriau pasirodė C. Garinas.

Antrasis setas buvo paprastas ir jame 95-ąjai raketei užteko kartą laimėti varžovo padavimą, kad išlygintų bendrą rezultatą setais.

Lemiama mačo dalis buvo atkakli, tačiau tik Čilės atstovui pavyko palaužti priešininko padavimo seriją ir išsiveržti į priekį sete. Pranašumą jis išlaikė iki susitikimo pabaigos ir pirmą kartą karjeroje triumfavo ATP turnyre.

Jam atiteko 100,600 $ ir 250 reitingo taškų. Po šio titulo jis pakils į 47-tą reitingo vietą.