D. Medvedevas lengva pergale pradėjo turnyrą Monte Karlo, R. Bautista turėjo vargo, o D. Šapovalovas netikėtai krito

Monte Karlo "Masters" turnyras visus pasitiko įnirtingomis kovomis po kurių ne visi aukšto reitingo dalyviai tęs pasirodymą Monake. Danila Medvedevas (ATP 14) neturėjo jokių problemų žaidžiant prieš Portugalijos grunto žinovą Joao Sousa (ATP 51), kurį įveikė per du setus, rezultatu 6-1, 6-1.

Susitikimas tarp jų netruko ir po 56 minučių rusas iškovojo pergalę.

Kitame susitikime Roberto Bautista Agutas (ATP 22) vėl turėjo vargo su australu Johnu Millmanu (ATP 39), kurį įveikė tik po trijų setų kovos 3-6, 6-1, 6-1.

Visa kova truko 1 valandą ir 54 minutes.

Pirmą setą žymiai geriau žaidė Australijos atstovas, kuris du kartus palaužė varžovo padavimo seriją ir užtikrintai išsiveržė į priekį bendrame rezultate. Visgi antrasis ir trečiasis setai klostėsi jau visiškai kitaip ir patyręs ispanas neleido varžovui pateikti sensacijos.

Priminsime, kad šie žaidėjai buvo susitikę šių metų "Australian Open" turnyre, kur po 5 setų kovos 22-oji raketė taip pat laimėjo.

Kiek netikėtai iš turnyro pasitraukė jaunasis Kanados talentas Denisas Šapovalovas (ATP 20), kuris po trijų setų kovos krito prieš vokietį Lenardą Štruffą (ATP 44).

Tenisininkas iš Vokietijos palaužė varžovą po pirmo pralaimėto seto ir triumfavo rezultatu 5-7, 6-3, 6-1.

Jų kova truko 2 valandas ir 1 minutę.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts