D. Švarcmanas ir F. Fognini savo mačus laimėjo panaikindami seto deficitą (VIDEO)

Monte Karlo "Masters" turnyro titullas yra tas dėl kurio verta kovoti, o tą demonstruoja susirinkę žaidėjai, kurie nepasiduoda iki paskutinio momento. Argentinietis Diegio Švarcmanas (ATP 24) po trijų setų permainingos kovos nugalėjo britą Kailą Edmundą (ATP 23) rezultatu 4-6, 6-3, 6-1.

Jų susitikimas truko dvi valandas ir 3 minutes.

Šie žaidėjai jau nuo pirmo seto demonstravo atkaklią kovą ir keitėsi vienas kito padavimo serijomis. Visgi stabiliau sužaidęs K. Edmundas sugebėjo laimėti pirmą mačo dalį. Antrame sete jis jau turėjo susikūręs pranašumą, tačiau jo išlaikyti nepavyko ir antrą pavarą įjungusi 24-oje raketė puikiai sužaidė antrą seto pusę bei išlygino bendrą rezultatą.

Lemiamas setas jau priklausė Argentinos atstovui.

Kitame susitikime neįtikėtina sugrįžimą pademonstravo ir italas Fabio Fognini (ATP 18), kuris nugalėjo rusą Andrejų Rublevą (ATP 90).

Susitikimas truko net 2 valandas ir 31 minutę, o galutinis rezultatas 4-6, 7-5, 6-4.

Pirmoje mačo dalyje jie du kartus apsikeitė savo geimais, tačiau seto pabaigoje sėkmingiau sužaidė Rusijos tenisininkas, kuris lemiamą kartą palaužė priešininko padavimą ir laimėjo setą.

Antrame sete viskas atrodė jau aišku ir A. Rublevas ruošėsi pergalei pirmaudamas padavimais 1-4. Visgi italas nepasidavė ir atlaikė spaudimą bei išlygino rezultatą.

Galutinis mačo setas priklausė 18-tai reitingo raketei, kuri psichologiškai buvo geriau nusiteikusi.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 33,635 € ir 45 reitingo taškus.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts