Dar viena jaunojo ruso pergalė „Us Open“ turnyre

Andrey Rublev (ATP 53) kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį įveikė belgą David Goffin (ATP 14) rezultatu 3:0 (7-5, 7-6(5), 6-3). Rusas yra jauniausias žaidėjas patekęs į „Us Open“ turnyro ketvirtfinalį nuo 2001 metų, kai tokį pat rekordą pasiekė amerikietis Andy Roddick.

Mačas truko dvi valandas ir penkias minutes, per kurias Andrey Rublev pataikė 12 padavimų be atsako, suklydo ant padavimo keturis kartus ir susikūrė 8 progas laimėti varžovo padavimą, iš kurių 5 išnaudojo sėkmingai. David Goffin žaidė labai pusėtiną žaidimą, vis dar neatsigaunantis po traumų ir negalintis žaisti pilna jėga žaidėjas, pataikė 8 neliečiamus padavimus, bet taip pat ir suklydo 8 kartus paduodamas. Belgas susikūrė tris galimybes laimėti varžovo padavimą ir išnaudojo dvi, tačiau to nepakako.

Ketvirtfinalis yra didžiausias jaunojo ruso pasiekimas tokio lygio turnyre, „Us Open“ jis dalyvauja vos trečią kartą. Anksčiau, net pirmojo etapo negalėjęs įveikti Andrey Rublev dabar jau gali džiaugtis uždirbęs 470,000 $ ir 360 reitingo taškų.

Kitame etape jis susitiks su pirmąja vyrų rakete Rafael Nadal.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts