Dar vienas penkių setų išbandymas Roger Federer

Šveicarui antrasis mačas „Us Open“ turnyre buvo toks pats sunkus kaip ir pirmasis, vėl penki setai po kūrių „maestro“ vos atgavęs kvapą, džiaugėsi pergale. Mačas su Rusijos atstovu Mikhail Youhzny (ATP 101) truko tris valandas ir septynias minutes, po kurių paaiškėjo tikslus rezultatas 3:2 (6-1 6(3)-7 4-6 6-4 6-2) Roger Federer naudai.

Tai buvo 17 žaidėjų susitikimas ATP ture ir 17 šveicaro pergalė prieš rusą. Šiame mače netrūko intrigos ir gražių taškų. Mestro vėl pasižymėjo padavimo srityje, pataikęs net 12 padavimų be atsako, o ant padavimo suklydo tik du kartus. Roger Federer susikūrė net 16 progų laimėti varžovo padavimą ir išnaudojo pusę tokių progų. Mikhail Youhzny susikūrė 8 tokias progas ir taip pat pusę jų išnaudojo. Abu žaidėjai klydo labai daug, Roger Federer padarė, net 68 neišprovokuotas klaidas, tačiau tai kompensavo padarydamas 63 smūgius be atsako, Mikhail Youhzny taip sėkmingai sužaisti negalėjo ir tai lėmė jo pralaimėjimą.

Už pasiektą antrą etap1 Rusijos atstovas gaus 86,000 $ ir 45 reitingo taškus. Roger Federer kitame etape lauks Lopez Feliciano (ATP 35).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts