Dar vienas tenisininkas žaidžia paskutinį turnyrą – N. Almagro baigia karjerą

Buvęs TOP10 žaidėjas ir vienas iš geresnių Ispanijos teniso žaidėjų nutarė baigti savo karjerą anksčiau laiko. Nikolas Almgaro (ATP -), kuriam yra 33-eji metai jau kurį laiką neturi reitingo, o ir turnyruose jo nematėme nuo praeitų metų. Paskutinis jo turnyras vyksta Ispanijoje, Murcia Challenger, kur jis pirmame etape susitks Mario Villela.

Ispanas paskutinį kartą korte pasirodė Lenkijoje "Challenger" turnyre, rugsėjo mėnesį. Turnyras jam nenusisekė, nes jis pasitraukė jau pirmame etape dėl traumos. Pastaruosius du metus jį kankino traumos, kurios jam neleido mėgautis žaidimu ir dažnai dalyvauti turnyruose.

Ne kartą iš turnyro per keletą sezonų pasitraukęs žaidėjas nutarė daugiau nesikankinti ir sužaisti paskutinį turnyrą, kuriame baigs savo sportininko karjerą. "Aš pasitraukiu, nes per pastaruosius keletą metų aš negalėjau mėgautis šiuo sportu, kuris man gyvenime suteikė tiek daug ir leido mano svajonėms išsipildyti" – paskelbė žaidėjas savo "Twitter" paskyroje.

Per savo karjerą buvusi 9-oji raketė iškovojo 13-ą įvairių ATP titulų, tačiau labiausiai jis žinomas dėl pasirodymų ant grunto dangos ir kovų su Rafaeliu Nadaliu. Jie net 16-ą kartų buvo susitikę tarpusavyje, tačiau tik kartą N. Almagro pavyko iškovoti pergalę.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts