Artėjantis Daviso taurės mačas pateiks nemažai staigmenų

Rugsėjo 15-17 dienomis į teniso kortus sugrįžta Daviso taurė, kurioje mūsiškiai susitiks su Švedijos Daviso rinktine. Šį kartą mūsų žaidėjai bus svečiai, o mačai vyks Švedijoje, Bastad mieste. Visi susitikimai vyks ant raudonojo molio, atvirame korte.

Abi pusės turi nemažai pakitimų sudėtyje, tačiau Lietuvos pakitimai ne iš gero gyvenimo, vis dar negalinčio atstovauti savo šaliai Ričardo Berankio (ATP 165), mes ir vėl neišvysime, taip pat nepamatysime ir Luko Mugevičiaus (ATP 539), kuris vis dar neatsigauna po traumos. Šį kartą mūsų šaliai atstovaus Laurynas Grigelis (ATP 238), Julius Tverijonas (ATP 1583), Tadas Babelis (ATP 1585) ir Tomas Vaišė (ATP -).

Švedijos komanda taip pat atsinaujino, nors mačas prieš Turkiją buvo laimėtas, tačiau šį kartą komandoje nepamatysime Christian Lindell (ATP 339) ir Andreas Siljestorm (ATP dvejetai 107). Vietoje šių žaidėjų išvysime Elias Ymer jaunesnįjį brolį Mikael Ymer (ATP 313) ir Markus Eriksson (ATP 355). Taip pat švedam ir toliau atstovaus Elias Ymer (ATP 201) ir Johan Brunstrom (ATP dvejetai 147).

Primename, kad mūsų šalis žaidžia Europa/Afrika divizione, II grupėje. Artėjantis susitikimas su Švedija bus paskutinis šiais metais ir lemiamas, šalis nugalėtoja pateks į pirmąją Daviso grupę ir kitą sezoną žais su kur kas stipresniais varžovais.

Paskutiniai šalių rezultatai Daviso turnyre :
Lietuva – Madagaskaras 3:2
Lietuva – Gruzija 3:2
Švedija – Tunisas 3:2
Švedija – Turkija 4:1

Daugiau informacijos : Davis Cup Lietuva – Švedija

Daviso taurė Šiauliai 2016

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts