Daviso taurė: Po pirmos dienos Maroke rezultatas lygus ir laukia lemiama kova (VIDEO, APŽVALGA)

Pirmoji diena Marakeše nebuvo pati sėkmingiausia Lietuvos rinktinės atstovams, kurie susitikimus pabaigė su viena pergale bei vienu pralaimėjimu. Daviso taurės susitikimo šeimininkai dar prieš mačus buvo įvardijami kaip labai pavojingi ir klastingi varžovai, o tai pasiteisino žaidžiant.

Pirmasis į kovą stojo Ričardas Berankis (ATP 98), kuris po tikrai atkaklios kovos prieš Adamą Moundirą (ATP -) vos neprisidarė problemų, tačiau laimėjo susitikimą rezultatu 6-2, 7-6. Mūsiškis antrame sete pradėjo strigti, nors turėjo pranašumą, kurio nepavyko išnaudoti kaip ir susikurtų mačbolų.

Visgi atsigavęs priešininkas krito pratęsime, kuriame daugiau patirties turintis mūsiškis padovanojo pirmą tašką bendroje įskaitoje.

Video:

Antrasis į kovą stojo Laurynas Grigelis (ATP 287), kuriame teko žaisti prieš pažįstamą varžovą, kurį teko kartą pavyko nugalėti. Lamine Ouahab (ATP 440) šį kartą buvo visą galvą pranašesnis ir lengvai įveikė mūsiškį rezultatu 2-6, 0-6.

Video:

Bendroje įskaitoje rezultatas tapo lygus, o dabar rinktinių lauks lemiamas dvejetų susitikimas, kuriame veikiausiai pamatysime R. Berankį ir L. Grigelį žaidžiant kartu.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts