Daviso taurė: R. Berankis iškovojo pirmą tašką sunkioje kovoje

Šiandien Lietuvos teniso rinktinė startavo Daviso taurės kovose. Pirmieji šių metų mūsiškių priešininkai Maroko rinktinė, kuri mūsiškius pasitinka namuose ant grunto dangos. Pirmasis į kovą stojo geriausias mūsų šalies atstovas Ričardas Berankis (ATP 98).

Jis pirmoje susitikimo kovoje nugalėjo Marokietį Adomą Moundirą (ATP -). Vietinis žaidėjas neturi reitingo, tačiau geriausia jo vieta reitinge buvo 724-oji.

Šveicarijos pilietybę turintis žaidėjas lengvai pasiduoti lietuviui nenorėjo ir pralaimėjo 2-6, 6-7, o susitikimas truko 1 valandą ir 30 minučių.

Mūsiškis pranoko varžovą žaidimu jau nuo pirmų akimirkų, tačiau ne pati mėgstamiausia danga R. Berankiui keletą kartų pakišo koją ir jis ne kartą pralaimėjo savo padavimo seriją bei turėjo pakovoti, kad laimėtų savo geimus.

Antrame sete teko žaisti pratęsimą, kuriame lengva taip pat nebuvo.

Antrasis į kovą stos Laurynas Grigelis (ATP 287) prieš Laminę Ouahab (ATP 440). Su šiuo priešininku teko susidurti du kartus bei kartą jį palaužti.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts