Deiviso Taurė : Lietuva prieš Estiją

Deiviso taurė grįžtą į Lietuvą, kurioje Lietuvos rinktinė kausis prieš mūsų Baltijos jūros kaimynus estus. Šiais metais Deiviso taurės etapas vyks Šiauliuose, vasario 2-4 dienomis.

Lietuvai atstovaus visi geriausi šalies tenisininkai, tarp kurių Ričardas Berankis (ATP 116) ir Laurynas Grigelis (ATP 279). Taip pat rinktinėje išvysimę Luką Mugevičių, Ainių Sabaliauskią ir Pijų Vaitekūną. Komandos kapitonas Rimvydas Mugevičius.

Estija taip pat atvyksta su savo geriausiu žaidėju Jurgenu Zoppu (ATP 171), jam talkins Vladimiras Ivanovas (ATP 644) ir Kenneth Raisma (ATP 896), Mattias Siimar (ATP 1243). Šios šalies komandos kapitonas Ekke Tiidemann.

Geriausi rinktinių žaidėjai tarpusavyje buvo susitikę tris kartus. 2011 metais Deiviso taurėje po penkių setų kovos pergalę šventę Ričardas Berankis, kitais metais Rusijoje jis taip pat įveikė savo priešininką, tačiau 2015 metais Vankuverio challenger turnyre Jurgenas Zoppas atsirevanšavo lietuviui.

Laurynas Grigelis su pirmąja Estijos rakete susitikęs buvo du kartus ir abu kartai jam buvo nesėkmingi.

Vienetų mačai prasidės penktadienį, juose išvysimę Ričardą Berankį ir Lauryną Grigelį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts