Deiviso taurė : Lemiamu metu suklydę Estijos tenisininkai paleido pergalę iš rankų ir nusileido Lietuvai bendrame rezultate

Šiauliuose vykstančiame pirmame Deiviso taurės etape įvyko lemiama akistata, kuri galėjo nulemti arba Lietuvos pergalę bendrame rezultate arba Estų viltis kautis toliau susitikime. Dvejetų mačas buvo pilnas intrigos ir emocijų, tačiau jame pergalę šventė būtent mūsų šalies tenisininkai.

Po valandos ir 38 minučių, rezultatu 2-6 6-4 7-6 Lietuva iškovojo trečią pergalę susitikime prieš Estiją.

Pagal mūsų rinktinės kapitono sprendimą dvejetų mačą žaidė Laurynas Grigelis ir Ričardas Berankis, tai stipriausia galima sudėtis rinktinėje.

Estams atstovavo jaunasis talentas Kennethas Raisma ir** Mathiasas Siimaras**, kurie užkūrė tikrą „pirtį“ tenisininkams iš Lietuvos. Pirmajame sete dominavo būtent svečiai, kurie leido šeimininkams laimėti vos du padavimus. Antrasis setas Laurynui ir Ričardui susiklostė žymiai sėkmingiau, jie sugebėjo laimėti oponentų padavimą ir išlygino rezultatą setais 1:1.

Lemiamo trečio seto pradžia susiklostė tikrai ne taip, kaip daugelis tikėjosi, jau pradžioje lietuviai atsiliko 0:3, varžovai taip pat turėjo galimybę rezultatą paversti 1:4 laimėdami dar vieną lietuvių padavimą, tačiau mūsų tautiečiai sužaidė sėkminga atkarpą ir išsaugojo viltis kovoti dėl pergalės. Seto pabaigoje tenisininkai iš Estijos vis dar pirmavo ir talentingam ir puikų padavimą turinčiam estui beliko tik laimėti savo padavimų seriją, visgi jo ranka sudrebėjo, o dar vieną šansą gavę mūsų tautiečiai, juo pasinaudojo ir išplėšė pergalę.

Pirmoje kovoje Laurynas Grigelis įveikė Jurgeną Zoppą rezultatu 7:5 6:2.

Antrame mače Ričardas Berankis susitiko su Kennethu Raisma, kurį nugalėjo 7:5 7:6.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts