N. Džokovičius klaidų kupiname mače vos vėl nenusileido vokiečiui (VIDEO)

Pirmoji pasaulio raketė savo pasirodymą Monte Karlo "Masters" turnyre pradėjo sunkia pergale prieš Vokietijos atstovą. Novakas Džokovičius po trijų setų kovos nugalėjo Filipą Kohlschreiberį (ATP 40) ir atsirevanšavo už neseniai patyrtą pralaimėjimą Indian Velso turnyre.

Reitingo lyderis tik po atkaklios kovos palaužė varžovą ir rezultatu 6-3, 4-6, 6-4. Visas susitikimas truko net 2 valandas ir 37 minutes.

Pirmą setą laimėjo serbas, kuris sėkmingai atlaikė varžovo spaudimą ir kartą palaužęs jo padavimo seriją laimėjo pirmą dalį. Antrame sete vyko permaininga kova, kurios metu net 3 kartus teko apsikeisti padavimo serijomis, tačiau lemiamą žodį tarė Vokietijos tenisininkas, kuris lemiamą kartą išsiveržė į priekį.

Galutinis setas visgi priklausė N. Džokovičiui, kuris pradžioje susikūrė geimo pranašumą ir jį išlaikė iki susitikimo pabaigos, nors varžovas ne kartą galėjo išlyginti rezultatą.

Šiame mače nugalėtojas paduodant suklydo net 8 kartus.

Už patekimą į trečią turnyro etapą serbas gaus 64,225 € ir 90 reitingo taškų. Kitas jo varžovas D. Švarcmanas arba T. Fritzas.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts