Dominikas Thiemas įveikė juodąjį italų arkliuką ir pateko į finalą, kur susitiks su Rafaeliu Nadaliu

Geriausias Austrijos teniso žaidėjas Dominikas Thiemas (ATP 8) stengiasi neatsilikti rezultatais nuo pirmosios pasaulio raketės. Austras pusfinalio etape nugalėjo italą Marco Cecchinato (ATP 72), kuris šiame turnyre pademonstravo neįtikėtiną formą ir nugalėjo patį Novaką Džokovičių.

Tenisininkų akistata truko tris setus, tačiau su ilgais setais ir pratęsimais. Galutinis rezultatas 7-5, 7-610, 6-1, o žaidėjai korte praleido 2 valandas ir 20 minučių.

Nors pirmieji setai klostėsi sėkmingai italui ir jis nepaleido 8-osios raketės į priekį, visgi abau setus po sunkių kovos laimėjo būsimas finalistas. Trečiasis setas vienintėlis, kuris susiklostė lengvai austrui, jame 72-oji raketė pristigo jėgų ir patirties tokio lygio turnyrų etapuose.

Pagirtinai žaidęs Marco susikūrė 6 progas laimėti varžovo padavimą, tiesa tik vieną tokią progą pavyko išnaudoti. Taip pat tenisininkas solidžiai tvarkėsi su padavimu, o pirmasis padavimas tikslą pasiekė 81% tikslumu.

Už tokį pasirodymą juodoju arkliuku pramintas tenisininkas gaus 560,000 € ir 720 reitingo taškų. Su tokiu tašku kieku jis pakils į TOP30 žaidėjų sąrašą.

Dominikas Thiemas finale susitiks su Rafaeliu Nadaliu (ATP 1), tai bus 10-oji jų akistata, o paskutinioji susiklostė sėkmingiau austrui.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts