Emocingas sugrįžimas – J. Sock’as iškovojo pirmą pergalę nuo 2018 metų (VIDEO)

JAV vykstančiame ATP250 turnyre ant kietosios dangos savo pirmą pergalę po ilgos pertraukos pasiekė vienas iš vietinių žaidėjų. Jack'as Sock'as (ATP -) po trijų setų dramatiškos kovos nugalėjo praeitų metų nugalėtoją Radų Albotą (ATP 51) iš Moldovijos.

Galutinis rezultatas 3-6, 6-3, 7-6 (7:2), o visas susitikimas truko 2 valandas ir 18 minučių.

Pirmąjį setą geriau pradėjo amerikietis, tačiau jis savo progų neišnaudojo ir netrukus leido varžovui išsiveržti į priekį. Partija taip ir pasibaigė pirmaujant Moldovos tenisininkui.

Antroje mačo dalyje labai panašiu scenarijumi setą laimėjo J. Sock'as, kuris nukėlė susitikimą į lemiamą partiją. Joje, vyko permaininga kova, kurioje abu žaidėjai turėjo progą pirmauti, tačiau jie neišnaudojo susikūrtų galimybių išlaikyti pranašumą.

Teko žaisti pratęsimą, prieš kurį dar R. Albotas turėjo lemiamą mačo tašką, tačiau jo paversti pergale nepavyko. Jame, be didesnių problemų pergalę iškovojo reitingo šiuo metu neturintis žaidėjas.

Už pergalę pirmame etape 9,670 $ ir 20 reitingo taškų.