F. Verdasco teniso C. Ronaldo? Treniruotės, mityba ir jaunas kūnas (VIDEO)

Kiekviename sporte netrūksta prisižiūrinčių žaidėjų, o daugelis lygiuojasi į futbolininką Cristiano Ronaldo, kuris tapo etalonu. Nors futbolo dievui 33-eji metai, jis atrodo žymiai jaunesnis ir tą rodo jo fizinės savybės. Teniso pasaulyje kiekvienas laikosi tam tikros dietos ir mitybos plano, tačiau tokie žaidėjai kaip Rogeris Federeris, neatrodo turintys idealius kūnus ar raumenys, jie labiau remiasi žaidimu.

Tuo tarpu ispanas Fernando Verdasco (ATP 28) stebina visus savo kūno formomis, jam jau 35-eri, tačiau jis tokiame amžiuje nežada sustoti, nors yra vienas iš vyresnių ture.

Jau kurį laiką su žmona jis gyvena nebe Ispanijoje, o Dohoje, kuri yra Kataro sostinė. Tenisininkui patinka ta vieta, joje visuomet šilta, puikios sąlygos treniruotis ir ruoštis naujam sezonui, nors gyventi ten nepigu, tačiau žaidėjas nesiskundžia.

Per savo karjerą F. Verdasco daug ką laimėjo ir buvo net 7 reitingo vietoje, tačiau jis paskutinį titulą iškovojo tik 2016 metais.

Foto:

View this post on Instagram

10.8.18 practice ? with @ceck1 ?? @cincytennis

A post shared by Fernando Verdasco (@ferverdasco) on

View this post on Instagram

Warming up for our doubles match #Acapulco ???

A post shared by Fernando Verdasco (@ferverdasco) on

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts