Fabio Fognini „Žaidėjai skundžiasi ilgu tvarkaraščiu, tačiau vis tiek dalyvauja šou mačuose“

Italas Fabio Fognini (ATP 27), kurį pravardžiuoja ilgaliežuviu ar plepiu šį kartą atviravo ir interviu apie kitus žaidėjus ir savo fanus. Šie metai buvo kupini ir gerų momentų ir blogų, tačiau su visais jais italas susitvarkė.

Penktus metus iš eilės Fabio Fognini išlieka TOP30 pozicijoje ir demonstruoja solidų žaidimą. O šiais metais iškovojo vieną titulą, tačiau taip pat pasižymėjo ir savo nekilniais poelgiais.

Nors žaidėjas yra 27-oji raketė pasaulyje, tačiau jis sako, kad jo fanams to nepakanka, „Italijoje žmonės palaiko tave arba specialiai nepalaiko, jie nėra tiesiog sporto ar savų fanai“.

Taip pat žaidėjas pridūrė ką mano apie italus teniso žiūrovus ir savo situaciją, „Aš manau, kad jeigu tapčiau pirmoji pasaulio raketė kažkada gyvenime, manęs jie paklaustu, o kodėl netapai nulintoji raketė?“ – Juokavo tenisininkas.

Geriausias Italijos žaidėjas taip pat pasidalino savo mintimis apie viso sezono tvarkaraštį, jog jį galima būtu sutrumpinti ir padaryti labiau kompaktiška, kad žaidėjai nesiskųstų traumomis, o Deiviso taurę galima sutalpinti į vieną savaitę.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts