Finalų badas tęsiasi – S. Williams krito prieš 19-metę „US Open“ finale

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir daugkartinė šio turnyro nugalėtoja finale vėl liko be titulo. Serena Williams (WTA 8) visą turnyrą žaidė galingai ir sutriuškino ne vieną priešininkę, tačiau finale jai nepavyko įveikti Biancos Andreescu (WTA 15), kuri šiame sezone žaidžia nepakartojamą tenisą.

Galutinis finalo rezultatas 3-6, 5-7, o visa kova truko 1 valandą ir 41 minutę.

Susitikimas prasidėjo nuo pralaimėtos S. Williams padavimų serijos ir sete ji nuo pirmų minučių atsilikinėjo. Vėliau, kanadietė dar kartą palaužė priešininkės geimą ir nesunkiai laimėjo pirmą partiją.

Antrasis setas buvo kur kas kovingesnis, tačiau jame 8-oji reitingo raketė taip pat pralaiminėjo, o vienu momentu rezultatas buvo 1-5.

Visgi, daugkartinė čempionė įrodė, kad nepasiduos ir išlygino rezultatą iš sunkios padėties, bet daugiau pakovoti jai nepavyko.

19-metė Kanados atstovė iškovojo pirmą didžiojo kirčio titulą karjeroje ir pirmą titulą savo šaliai po ilgos pertraukos.

Už triumfą ji gaus 3,850,000 $ ir 2000 reitingo taškų.

Priminsime, kad B. Andreescu šiame sezone pralaimėjo vos 4 mačus.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts