G. Monfilsas nugalėjo D. Goffiną, K. Chačanovas netikėtai nusileido 211-tai raketei (VIDEO)

ATP 500 turnyras vykstantis Roterdame smarkiai nukentėjo nuo pasitraukusių žaidėjų iš turnyro, tačiau kiti puikiai pakeitė tenisininkus iš elito. M. Čiličius, R. Federeris, R. Bautista-Agutas, N. Kyrgiosas atsisakė dalyvauti dėl traumų ir asmeninių priežąsčių.

Visgi pirmame etape mes pamatėme susitikimą tarp Gaelio Monfilso (ATP 33) ir Davido Goffino (ATP 21). Pastarasis vis dar neranda savo žaidimo ir turėjo pripažinti priešininko pranašumą per du setus, rezultatu 6-7, 5-7.

Prancūzas pergalę iškovojo per 1 valandą ir 48 minutes.

Abu tenisininkai demonstravo puikų tenisą, nors belgas ne kartą pirmavo rezultate, tačiau G. Monfilsas vis išlygindavo rezultatą ir neleido varžovui lengvai laimėti pirmo seto.

Antrame sete sitaucija klostėsi panaši, o belgas ir vėl neišnaudojo susikūrtų progų, kurios ir nulėmė mačo nugalėtoją.

Kitame mače geriausias Rusijos teniso žaidėjas patyrė netikėtą pralaimėjimą prieš vietinį žaidėją. Karenas Chačanovas (ATP 11) po trijų setų kovos turėjo pripažinti Tallono Griekspooro (ATP 211) pranašumą rezultatu 3-6, 6-3, 6-2.

Jų susitikimas truko 1 valandą ir 40 minučių.

Visų nuostabai rusas po pirmo laimėto seto atsipalaidavo ir nebežaidė taip užtikrintai kaip mačo pradžioje. Kai bendras rezultatas tapo lygus, 11-oji raketė pradėjo žaisti dar vangiau ir trečiame sete be pasipriešinimo pralaimėjo.

Už patekimą į antrą turnyro etapą žaidėjai gauna 26,960 € ir 45 reitingo taškus.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts