G. Monfilsas sugrįžo pergalingai, S. Tsitsipas lengvai pateko į ketvirtfinalį

Portugalijoje vykstantis ATP250 grunto turnyras turi ne vieną žvaigždę tarp dalyvių, kurios kaip tik pradėjo pasirodymus aštuntfinalio etape. Gaelis Monfilsas (ATP 18) po daugiau nei mėnesio pertraukos grįžo į kortą ir nugalėjo amerikietį Reilly Opelka (ATP 59) po trijų setų kovos, rezultatu 3-6, 6-3, 6-0.

Dėl traumos negalėjęs žaisti anksčiau, jis šią pergalę iškovojo per 1 valandą ir 31 minutę.

Nors pirmą setą jis pralaimėjo be didesnio pasipriešinimo, tačiau jau antrame gerai apšilęs sugebėjo palaužti varžovo padavimo seriją ir su pranašumu išlyginti bendrą rezultatą.

Lemiamas setas jam klostėsi tiesiog puikiai ir jis nepaliko vilčių amerikiečiui.

Kitame susitikime graikas Stefanas Tsitsipas (ATP 10) lengvai susitvarkė su argentiniečiu Guido Andreozzi (ATP 97), kurį nugalėjo per du setus.

Galutinis susitikimo rezultatas 6:3. 6:4, o visa kova truko 1 valandą ir 27 minutes.

Pirmame sete Graikijos atstovas neturėjo problemų ir laimėjęs varžovo padavimo seriją, laimėjo ir setą. Visgi antrame sete jam trumpam teko atsilikinėti rezultate pralaimėjus savo geimą, tačiau jaunasis žaidėjas nepabūgo ir išlygino rezultatą, o vėliau jį persvėrė.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 15,335 € ir 45 reitingo taškus. S. Tsitsipo kitame etape laukia J. Dominguesas (ATP 214), o G. Monfilso lauks A. Davidovičius (ATP 167).