Geriausias Japonijos tenisininkas Kei Nišikoris praleis Australijos didžiojo kirčio turnyrą ir dalyvaus „Challenger“ lygio turnyre

Australijos didžiojo kirčio turnyras prarado dar vieną svarbų žaidėją, šį kartą, tai geriausias Japonijos žaidėjas Kei Nišikori (ATP 22). Visai neseniai apie pasitraukimą iš turnyro pranešė ir geriausias Didžiosios Britanijos žaidėjas Andy Murray.

Geriausias visos Azijos žaidėjas Kei Nišikoris šiuo metu vis dar bando atsigauti po riešo traumos, kuri jį kankino visus praeitus metus. Tenisininkas atlieka reabilitaciją Floridoje, kur ir gyvena.

Teniso žaidėjas gailisi, jog jam nepavyks sudalyvauti šiame turnyre, nes tai yra jo mėgstamiausias didžiojo kirčio turnyras „Tai mano kirtis, mano namų kirtis“. Šiam sportininkui ne kartą pavyko pasiekti tolimus šio turnyro etapus.

22-oji raketė sako dar nėra pasiruošusi žaisti tokio lygio turnyre, tačiau savo sugrįžimą planuoja sausio mėnesio pabaigoje, kur žais „Newport Beach challenger“ turnyre.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts