Gomezą įveikęs Berankis pateko į pagrindinį ATP 1000 turnyrą

Sekmadienio vakarą Toronte baigėsi ATP 1000 serijos turnyro vyrų vienetų kvalifikacija. Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis antrajame rate per 1 val. 34 min. 6:4, 7:5 nugalėjo ekvadorietį Emilio Gomezą ir žengė į pagrindinį turnyro etapą.

Ričardas Berankis mačą pradėjo labai prastai ir pralaimėjimo pirmąją savo padavimų seriją, o jo varžovas pirmavo 3:0. Penktajame geime lietuviui pavyko laimėti varžovo padavimų seriją, o po šešių geimų rezultatas tapo lygus 3:3. Dar kartą pirmajame sete lietuviui pavyko breakinti varžovą devintajame geime ir nebeklydęs Berankis laimėjo pirmąjį setą 6:4.

Antrajame sete atkakli kova tęsėsi iki pat paskutiniųjų geimų. Vis tik lemiamu geimu tapo 11-asis, kuriame lietuvis privertė ekvadorietį suklysti, o nesunkiai laimėdamas dvyliktąjį geimą pergalę mače šventė Ričardas Berankis.

Vien už patekimą į pagrindinį ATP 100 serijos turnyrą Ričardas Berankis užsidirbo 35 ATP reitingo taškus ir beveik 16 tūkstančių JAV dolerių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts