Įdomu: Kodėl Rogeris Federeris nebenori daugiau susitikti su Niku Kyrgiosu?

Antroji pasaulio raketė Rogeris Federeris ir skandalingasis australas Nikas Kyrgiosas visai neseniai buvo susitikę teniso korte ant žolės dangos. Visgi nors jie susitinka gana dažnai, tačiau šveicaras pareiškė, kad nebenori daugiau žaisti prieš australą, kodėl?

Viskas paprasčiau nei gali pasirodyti, tarp šių žaidėjų nėra jokio ginčo, anaiptol jie gana geri draugai, o jaunasis Australijos talentas prisideda prie Rogerio sugalvotų darbų.

Štutgarto turnyre, pusfinalio etape susitikę tenisininkai sužaidė labai ilgą mačą, kuriame buvo net 34 geimai. Nors tą mačą žymiausias Šveicarijos žaidėjas laimėjo, tačiau po jo pareiškė "Aš mieliau nežaisčiau su Niku penkių setų mačo ateityje, jei mes susitiktume Vimbldone tas mačas truktu taip ilgai, kad mes jau turėtume ilgas barzdas kovai dar nesibaigus".

Šiek tiek rimčiau kalbėdamas apie akistatą, kuri gali įvykti ateityje, tenisininkas pareiškė, kad australas yra labai rimtas priešininkas ir jam būtų sunku dar kartą jį įveikti.

Niko Kyrgioso atsakas :
nik

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts