Intriguojanti naktis „Us Open’e“

Praėjusi naktis pateikė daug staigmenų iš JAV, teko atsisveikinti ne tik su mūsų tautiečiu Ričardu Berankiu, bet ir pamatyti daug netikėtų rezultatų.

Praeitos nakties rezultatai :
Tikriausiai didžiausia sensacija įvyko „NextGen“ kovoje tarp Borna Čorič (ATP – 61) ir Alexander Zverev (ATP – 6). Rezultatu 3:1 (3-6, 7-5, 7-6(1), 7-64), kroatas nugalėjo vieną iš turnyro favoritų. Kova truko net trys valandas ir dvidešimt šešias minutes per kurias vokietis spėjo paduoti 22 padavimus be atsako, kartu padarė ir 7 dvigubas klaidas. Abu žaidėjai susikūrė begalę progų laimėti varžovo padavimus, tačiau abu sugebėjo tai padaryti tik po kartą. Abiejų žaidėjų statistika labai panaši, visgi mačo nugalėtojas svarbiais momentais padarė žymiai mažiau neišprovokuotų klaidų.

Denis Shapovalov (ATP – 69) toliau nesustoja stebinti, po sėkmingos atkarpos Kanadoje jis ir toliau demonstruoja įspūdingą žaidimą. Šį kartą prieš jaunojo kanadiečio smūgius krito vienas iš geresnių pasaulio žaidėjų Jo-Wilfried Tsonga (ATP – 12). Per dvi valandas ir vienuolika minučių paaiškėjo nugalėtojas, kanadietis rezultatu 3:0 (6-4, 6-4, 7-6(3)) įveikė prancūzą. Nors abiejų žaidėjų statistika labai panaši ir nėra įspūdinga, bet dauguma atveju Denis Shapovalov tiesiog sužaidė sėkmingiau už žymiai daugiau patirties turintį žaidėją.

Moterų rezultatai :
Venus Williams (WTA – 9) toliau demonstruoja gerą sportinę formą. Rezultatu 2:0 (7-5 6-4) amerikietė įveikė prancūzę Ocean Dodin (WTA – 48). Tituluotai žaidėjai iš JAV prireikė beveik pusantros valandos, kad taptu mačo nugalėtoja. Mačas galėjo pasibaigti ir žymiai greičiau, tačiau Venus niekaip nesisekė laimėti priešininkės padavimo ir lemiamais momentais prancūzė išgelbėdavo savo padavimą.

Marija Sharapova (WTA – 146) toliau kovoja dėl sugrįžimo į moterų teniso olimpą ir demonstruoja tikrai gerą žaidimą. Rusijos atstovę įveikė Timea Babos (WTA – 59) iš Vengrijos per dvi valandas ir devyniolika minučių, galutinis rezultatas 2:1 (6(4)-7, 6-4, 6-1). Marija pademonstravo ypatingai gerą padavimą, per tris setus ji padarė net 12 padavimų be atsako.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts