Ispanijoje – A. Paražinskaitės pergalės

Akvilė Paražinskaitė

Lietuvos tenisininkė Akvilė Paražinskaitė kolkas sėkmingai rungtyniauja Ispanijos mieste Marbeljoje, kur vyksta W25 moterų teniso turnyras.

Dar neseniai į WTA reitingą grįžusi 24 metų Lietuvos tenisininkė trečiajame kvalifikacijos rate šiandien 4:6, 6:2, 10:7 nukovė britę Freyą Christie bei iškovojo vieną WTA reitingo tašką.

Vakar antrajame atrankos rate A. Paražinskaitė susitvarkė ir su ispane Lidia Moreno Arias, kurią nugalėjo 6:7, 6:3, 11:9.

Pirmajame atrankos rate Bazžeko akademijos auklėtinei varžytis neteko, kadangi pagal reitingą 10 pajėgiausių turnyro tenisininkių pirmąjį atrankos ratą praleido, o Akvilės reitingas tarp visų Marbeljoje besivaržančių sportininkių kaip tik yra dešimtas.

Pagrindinį turnyrą A.Paražinskaitė pradės dvikova prieš septyniolikmetę ispanę Raquel Gonzalez Vilar.

Maža to, dvejetų varžybose vilnietė irgi iškovojo pergalę kartu su inde Vasanti Shinde. Juodvi 7:6, 6:1 nugalėjo ispanės Noelia Bouzo Zanotti ir estės Valerios Gorlats tandemą.

Ketvirtfinalyje A Paražinskaitės ir V. Shinde duetas kovos su šiandien lietuvės nugalėtos britės F.Christie ir japonės Yuriko Lily Miyazaki pora.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts