Įspūdingame Australijos didžiojo kirčio finale turnyro nugalėtoja tapo Karolina Wozniacki

Šių metų Australian Open moterų turnyro finalas buvo begalo įnirtingas ir pilnas emocijų, o, kad paaiškėtų nugalėtoja prireikė net trijų setų ir beveik trijų valandų kovos. Pirmoji pasaulio raketė Simona Halep su antrąja pasaulio rakete Karolina Wozniacki atidavė visas jėgas ir kovojo iki paskutinio taško.

Nors abi žaidėjos buvo vertos titulo, tačiau šiandien savo pirmuoju didžiojo kirčio titulu džiaugsis tik viena žaidėja ir,tai yra Karolina Wozniacki, kuri per tris setus 6-7 6-4 4-6 įveikė rumunę.

Mačo metu ne kartą teko pasirodyti daktarams, kurie prižiūrėjo tenisininkių sveikatą ir buklę, abi žaidėjos skundėsi galvos skausmais, kojų raumenų traukimu.

Abi žaidėjos atrodė tikrai puikiai, tačiau rumunės pusėje buvo keli faktoriai, kurie ją vis gelbėjo šiame mače. Simona Halep atliko net 6 padavimus be atsako, o paduodant suklydo tik kartą, tuo tarpu tenisininkė iš Danijos paduodant suklydo 6 kartus. Rumunė taip pat atliko beveik du kartus daugiau neliečiamų smūgių (winner'ių).

Po pirmo laimėto seto Karolina Wozniacki susidūrė su problema, jos varžovė po medicininės pertraukėlės visiškai pakeitė savo žaidimą, kuris leido jai išlyginti rezultatą setais 1:1.

Lemiamas setas klostėsi nestabiliai, abi žaidėjos laimėjo viena kitos padavimus, tačiau pabaigoje sėkmingiau sužaidė būtent Danijos tenisininkė ir iškovojo savo pirmąjį titulą.

Nugalėtojai atiteko 3,129,432 $ ir 2000 reitingo taškų, o finalistei Simonai Halep 1,564,716 $ ir 1300 reitingo taškų.

Po šio triumfo Karolina Wozniacki taip pat taps pirmąja pasaulio rakete.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts