Įspūdingus rezultatus demonstruojanti 20-metė baltarusė pateko į dar vieną finalą

Aukščiausia Baltarusijos moterų raketė ir toliau rodo geriausius karjeros rezultatus. Aryna Sabalenka (WTA 25) pateko jau į trečią finalą šiais metais ir kovos dėl pirmo šių metų titulo. Finale jos lauks akistata su ispane Karla Suarez Navarro (WTA 30), kuri pusfinalio etape sužaidė tik 8 geimus.

Baltarusė į finalą pateko po sunkios kovos, kai įveikė 9-tą pasaulio raketę Julija Georges. Galutinis akistatos rezultatas 6-4, 7-6, o visas mačas truko 1 valandą ir 46 minutes.

Pirmą setą be didesnio vargo laimėjo mūsų kaimynė, tačiau jau antrame sete jai reikėjo atiduoti visas jėgas dėl pergalės. Nuo antro seto pradžios ji atsilikinėjo, tačiau setui einant į pabaigą rezultatą pavyko trumpam išlyginti. Visgi esant rezultatui 5-5 priešininkė vėl išsiveržė į priekį ir 25-tai raketei būtinai reikėjo išlyginti rezultatą sekančiame geime, ką ji sėkmingai padarė netgi išsaugodama setbolą.

Pratęsime jau sėkmė šypsojosi būtent Arynai.

Baltarusijos tenisininkė sezoną pradėjo būdama 73-oje reitingo vietoje, tačiau po įspūdingu rezultatų ji pasiekė 25-tą reitingo vietą, o po šios savaitės ji dar pakils reitinge, nes jau užsitikrino 305 reitingo taškus.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts