Išsvajotas finalas Kinijoje: Rafaelis Nadalis prieš Rogerį Federerį

Po šiandienos ypatingai aštrių pusfinalio mačų paaiškėjo visi „Shanghai Masters“ finalo dalyviai. Finale kaip įprasta tokio lygio turnyrui, matysime aukščiausio lygio žaidėjus, o šį kartą šie žaidėjai iš pačios reitingo viršūnės, pirmoji pasaulio raketė Rafaelis Nadalis dar kartą susikaus su antrąja pasaulio rakete Rogeriu Federeriu.

Ispanas savo pusfinalio mače įveikė kroatą Mariną Čiličių (ATP 5), kuris priešinosi iš visų jėgų, tačiau galutinis rezultatas 2:0 (7-5 7-6). Kova truko 2 valandas ir 12 minučių. Pirmoji pasaulio raketė susikūrė, net 12 galimybių laimėti varžovo padavimą, tačiau kroatas labai sėkmingai gelbėjosi savo padavimo dėka ir savo padavimą išsaugojo 9 kartus. Rafaelis Nadalis taip pat buvo priverstas atiduoti savo padavimą du kartus.

Antrame dienos mače Rogeris Federeris įveikė žaidėją iš Argentinos Juaną Martiną Del Potro (ATP 23) rezultatu 2:1 (3-6 6-3 6-3). Mačas truko beveik dvi valandas per kurias žaidėjai servavo tikrai įspūdingai, o žiūrovai išvydo 19 neliečiamų padavimų. Visgi žymiai pranašesnis buvo šveicaras, kuris priešininkui leido susikurti vos vieną galimybę laimėti jo padavimą. Rogeris Federeris kaip visada įspūdingu procentu laimėjo savo pirmojo padavimo taškus, net 87% (40/46).

Finale išvysime Rafaelį Nadalį ir Rogerį Federerį, tai bus 41 tarpusavio dvikova per jų karjerą ir 4 šiais metais. Kol kas visus šių metų susitikimus laimėjo šveicaras

Už patekimą į finalą abu žaidėjai užsitikrino 557,420 $ ir 600 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts