Istorinis debiutas: A.Karatsevas pusfinalyje kausis prieš N.Džokovičių

Kulatsevas prieš Džokovičiu

Prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“ turnyre įspūdingą debiutinį pasirodymą tęsia Rusijos vardą atstovaujantis Aslanas Karatsevas (ATP-114), kuris keturių setų ketvirtfinalio kovoje rezultatu 2:6, 6:4, 6:1, 6:2  įveikė favoritu laikytą bulgarą Grgigorą Dimitrovą (ATP-21) bei pateko į pusfinalį, kur susitiks su pirmąją pasaulio rakete N.Džokovičium.

Nuo šiol Rusijos „stebukladariu“ vadinamas Aslanas Karatsevas šventėms laiko turi nedaug. Nors kelyje link pusfinalio „Australian Open“ turnyro debiutantas pralaimėjo tik 3 setus ir tapo vos antruoju žmogumi per visą teniso istoriją, kuriam pavyko pasiekti pusfinalio kovas jau debiutiniame „Didžiojo kirčio“ serijos turnyre, jau šį ketvirtadienį pusfinalyje jo lauks sunkiausias iki šiol buvęs karjeros išbandymas – Novakas (Jokeris) Džokovičius.

Rusą gali guosti tik tai, kad jo būsimas varžovas į pusfinalį iškopė po labai daug jėgų reikalavusios kovos prieš septintąją pasaulio raketę Aleksandrą Zverevą.

Vokietiją ir Serbiją atstovaujantys teniso virtuozai savo gebėjimus įrodinėjo net 3 valandas 34 minutes, tačiau galiausiai rezultatu 6:7 (6:8), 6:2, 6:4, 7:6 (8:6) nervų mūšį laimėjo, pirmosios pasaulio raketės vardą pateisinės ir savo meistriškumą įrodęs Novakas Džokovičius.

Jeigu kas nors pamiršote, primename jog Serbijos teniso žvaigždė ATP reitinge užima 1-ąją vietą, o Aslanas Karatsevas vos 114 vietą. 27-erių metų A.Karatsevas ir ankščiau bandė patekti į devynis „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrus, tačiau kaskart jam vis kažko pritrūkdavo. N.Džokovičiui tai bus 9-asis karjeros pusfinalis šios serijos turnyre.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts