Ištraukti Australijos didžiojo kirčio burtai : Ričardas Berankis stos į kovą prieš Stanislą Wawrinką

Pagaliau ištraukti Australijos didžiojo kirčio burtai atskleidė kas su kuo susitiks pirmame etape ir kieno kelias į finalą bus sunkiausias. Šiame didžiojo kirčio turnyre taip pat dalyvauja ir mūsų tautietis Ričardas Berankis (ATP 138), kuriam atiteko 2014 metų šio turnyro nugalėtojas Stanislas Wawrinka (ATP 9).

Iššūkis tikrai rimtas, o tikimybė, kad lietuvis pakartos savo rekordą šiame turnyre ir pasieks 3 etapą tikrai nedidelė. Visgi ne viskas taip ir blogai, tenisininkas iš Šveicarijos turi rimtų problemų su sveikata. Paskutinį kartą Staną Wawrinką žiūrovai matė Vimbledono turnyre, kur jau pirmame rate žaidėjas baigė savo pasirodymą, o nuo to laiko nedalyvavo jokiame turnyre.

7 mėnesius nežaidžiantis buvęs šio turnyro nugalėtojas yra neaiškios fizinės būklės, o paskutinės naujienos taip pat neteikia daug vilčių, kad jį išvysime žaidžianti po Australijos saule.

Turnyro pradžia jau sausio 15 dieną, o už pasirodymą pirmame etape žaidėjai gaus 39,118 $ ir 10 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts