Italo M. Berrettini lūkesčiai Londone – ne dalyvauti, o laimėti

Jaunasis italų tenisininkas Matteo Berrettini (ATP 8) dar visai neseniai paskutinę akimirką įšoko į ATP turo finalinio turnyro lentelę. Dar nedaug titulų turintis tenisininkas kol kas gali pasigirti dvejomis ATP 250 serijos turnyrų taurėmis – Štutgarto bei Budapešto, tačiau tai jo ryžto gerai pasirodyti Londone tai nemalšina.

23-ejų metų tenisininkas profesionalo karjerą pradėjo 2015-aisiais. Didžiausiu jo karjeros šuoliu galima vadinti praėjusių metų pavasarį, kuomet žaidėjo reitingas per savaitę pakilo daugiau nei dešimčia pozicijų ir vėliau po truputį reguliariai kilo kas savaitę. Šiuo metu M. Berrettini patenka į geriausiųjų dešimtuką.

„Nitto ATP Finals“ turnyre tenisininkas pateko į grupę su tokiomis teniso žvaigždėmis kaip R. Federeris (ATP 3) bei N. Džokovičius (ATP 2), tad jis nėra laikomas favoritu. Kad ir kaip būtų, italo treneris Vincenzo Sentopadre žurnalistams teigė, jog jo auklėtinis į Londoną atvyksta ne tik pasisemti patirties žaisdamas prieš pasaulio teniso elitą, bet ir laimėti. Jis pridūrė, jog M. Berrettini sportinė forma yra geriausia iki šiol, tad stiprų charakterį turintis žaidėjas neketina iš anksto pasiduoti.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts