Abu lietuviai laimėjo Italijoje, Ričardas Berankis įveikė vietinį žaidėją Andrea Arnaboldį

Po burtų traukimo Ričardui Berankiui atiteko vietinis žaidėjas, kuris pastaruoju metu neranda gero žaidimo ir pralaimi daugiau, nei laimi. Andrea Arnaboldi (ATP 227) šiais metais tokio tipo turnyruose laimėjo 6 mačus, o pralaimėjo 12. Lietuvio šansai patekti į kitą etapą vertinami labai gerai. Visgi į kitą etapą patekti nebuvo taip paprasta ir lietuvis buvo priverstas žaisti trys setus.

Galutinis mačo rezultatas 2:1 (3-6 6-2 6-2), kuris rodo Ričardo Berankio nelengvą pergalę. Visas mačas truko 1 valandą ir 42 minutes, per kurias žaidėjas iš Italijos tiesiog puikiai atliko savo padavimą ir kėlė daug problemų pirmajai Lietuvos raketei.

Po pirmo nesėkmingo seto, atsigavęs Ričardas Berankis nepaliko šansų likusiuose setuose Andrea Arnaboldžiui. Per visą mačą lietuvis susikūrė 15 galimybių laimėti varžovo padavimą ir išnaudojo 11.

Už pergalę pirmame etape žaidėjas gavo 6 reitingo taškus.

Įrašas:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts