Italų tenisininkė džiugino gerbėjus erotiškomis nuotraukomis

Italų tenisininkė Camila Giorgi yra tikrai neprasta žaidėja, aukščiausiai WTA reitingi pakilusi 2018 metų spalį, kuomet palypėjo iki 26 pozicijos ir žaidė Vimbldono turnyro ketvirtfinalyje.

Vis dėlto, paskutinėmis 2020 ir pirmomis 2021 metų dienomis savo gausią, per 330 tūkstančių sekėjų armiją „Instagram“ platformoje ji džiugino su tenisu nesusijusiais vaizdais.

30 metų atletė pasipuošė seksualiais apatiniais ir sulaukė tikrai nemažai dėmesio. Tiesa, ne visi atsiliepimai buvo palankūs, kadangi kai kurie nuotraukas komentavę asmenys tokias C. Giorgi nuotraukas laikė vulgariomis ar tiesiog pigiu bandymu pritraukti dar daugiau sekėjų.

Vis dėlto, 168cm ištreniruotas italės kūnas daugelį tiesiog pakerėjo, ir didžioji dalis komentavusių apipylė ją komplimentais.

Sunku pasakyti, kokie buvo tikrieji C. Giorgi šių pikantiškų vaizdų paviešinimo motyvai. Sportininkė yra gimusi gruodžio 30 dieną, tad galimas daiktas, kad jubiliejaus proga ji tiesiog pasidalino su gerbėjais pikantiškos fotosesijos detalėmis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts