J. Ostapenko su porininku sėkmingai pasiekė pusfinalio etapą Vimbldone

Latvijos teniso žvaigždė su porininku sėkmingai įveikė dar vieną varžovų porą ir pateko į pusfinalį didžiojo kirčio turnyre. Jelena Ostapenko su Robertu Lindstedtu ketvirtfinalyje per tris setus nugalėjo Franko Skugorą (ATP dvejetai 20) ir Ioana Olaru (WTA dvejetai 39).

Galutinis rezultatas 6-7, 6-3, 7-5, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 29 minutes.

Mačas buvo kovingas bei nelengvas abiems pusėms. Visgi, nors pirmą setą po pratęsimo latvė su kolega pralaimėjo, tačiau antrame ir trečiame sete pavyko rezultatą pakreipti į sau naudingą pusę.

Už patekimą į pusfinalį poros gauna 32,334 € čekį.