J. Tipsarevič sugrįžimas? Lengvai pasiekė ketvirtfinalį Hiustone (VIDEO)

Žymusis serbas ir buvusi 9-oji pasaulio raketė sėkmingai pasiekė ketvirtfinalio etapą JAV vykstančiame grunto dangos ATP250 turnyre. Janko Tipsarevičius (ATP 372) dar neseniai atidarė savo teniso akademiją ir atrodė pasitrauks iš teniso, bet kol kas jį matome puikiai žaiždiant.

Serbas aštuntfinalio etape nugalėjo Cameroną Norrię (ATP 55) ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. Jis pergalę pasiekė rezultatu 6-3, 6-4, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 14 minučių.

Pirmame sete vyko permaininga kova, o 372-oji raketė niekaip negalėjo išlaikyti susikurto pranašumo prieš kovingą britą. Visgi seto pabaigoje pavyko stabilizuoti savo žaidimą ir laimėti pirmą mačo dalį.

Antrame sete jau Didžiosios Britanijos atstovas žaidė sėkmingiau ir susikūrė pranašumą, kurio nesugebėjo išlaikyti iki seto pabaigos ir leido Serbijos tenisininkui išlyginti rezultatą, o netrukus jį persverti.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 17,065 $ ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jo lauks vietinis žaidėjas Samas Querrey (ATP 71).

Paskutinį kartą J. Tipsarevičius ketvirtfinalyje buvo 2016 metais Kinijoje.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts