J. Tsonga vėl patyrė traumą, M. Čiličius subyrėjo trečiame sete (VIDEO)

Monte Karlo turnyras ir toliau negailėstingas žinomiems tenisininkams. Prancūzas Jo Wilfriedas Tsonga (ATP 102) nespėjo atsigauti po Marakešo turnyro pusfinalio ir buvo priverstas pasitraukti iš turnyro pirmame etape, sužaidus vos setą. Jis susitikime prieš amerikietį Taylorą Fritzą (ATP 65) pajautė nugaros skausmus, kurie jį sustabdė jau po pirmo seto.

Galutinis mačo rezultatas 4-6, 0-2, tačiau paskutinis antro seto geimas, buvo kupinas skausmo 102-osios raketės veide. Korte jie praleido vos 51-ą minutę.

Kitame susitikime iš turnyro netikėtai pasitraukė Marinas Čiličius (ATP 11), kuris pirmoje savo kovoje, tačiau antrame turnyro etape nusileido Guido Pellai (ATP 35) po trijų setų kovos, rezultatu 3-6, 7-5, 1-6.

Netikėta mačo baigtis susiklostė po 2 valandų ir 18 minučių kovos.

Nors susitikimą geriau pradėjo kroatas, kuris įgijo pranašumą, tačiau jau netrukus argentinietis išlygino ir persvėrė rezultatą. Antrame sete vyko permaininga kova, kurioje aukštaūgis iš Kroatijos ir toliau strigo, tačiau sugebėjo išlaikyti susikurta lemiamą pranašumą ir išlyginti bendrą rezultatą.

Visgi trečiasis nors ir prasidėjo sėkmingai M. Čiličiui, tačiau jis nesugebėjo išsilaikyti žaidime ir pralaimėjo.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts